Thursday, 29 November 2012

sevgilinizden başka bir hobiniz olsun!

Evet biraz ağır oldu belki ama kadınların bazen kendilerine bunu söylemeleri gerekiyor.
Biz kadınlar birlikte olduğumuz adamı hayatımızın odak noktası yapmayı çok doğal ve normal karşılıyoruz çoğu zaman.
Yakın arkadaşlarımız hatta bazen ailemiz ve çoğu zaman sosyal hayatımız onun etrafında dönüyor. Bir şekilde onlara zaman ayırsak bile kalan zamanı adama fedakarca vererek hem ondan aynı şeyi bekliyor hem de bunu ilişkimizin mutluluğu için şart olduğuna inanıyoruz.
Onunla beraber olmadığımız zamanlarda ondan mesaj, telefon, email bekleyerek geçiriyor hiç yoksa  arkadaşlarımızla beraber geçirdiğimiz zamanların kritiğini yada ilişkinin gidişatını konuşuyoruz.
Geriye kalan(!) zamanda da bir hobimiz oluyor? belki??

Ister yeni bir sevgili hatta flört aşaması ister karı koca olsun bunu yapan çok kadın var. Bunu onlara dışarıdan bakınca görebiliyorsunuz ama aynı şeyi siz yaparken anormal olduğunu pek farkedemiyorsunuz. Eğer etrafınızda böyle bir çift varsa adama dikkatlice bir bakın, nasıl bezmiş olduğunu anlamanız çok zamanınızı almayacaktır.

Kimse bir alo mesafede sürekli ona endeksli yaşayan birisine gerçekten hakettiği değeri göstermez...


Bence bir kadına yakışan en güzel giysi ona karakter ve değer kazandıran bir hobi, en güzel makyaj ise yüzündeki içten gülümsemedir. Aynaya bakarken somurtukken seksi göründüğünüzü düşünebilirsiniz ama malesef bu düşündüğünüz kadar çekici değil.

Sizi siz yapan bir hobiniz olsun. Bu bir kadını etkileyici kılan özelliklerden biridir. Ona dört elle sarılın ve yeni br sevgili buldunuz diye ondan fedakarlık etmeyin...
No comments:

Post a Comment